Jsou pro Vás tyto stránky užitečné? Podpořte jejich vývoj a provoz vložením jakékoliv částky na PayPal účet. DĚKUJEME!

Poslední výsledky
Nic se nehraje
Chlumec přišel doma o body i o dva hráče Tisk Email
Krajský přebor | 20.Září 2015 | Redakce |

Nejvíce emocí vyvolal v uplynulém kole na hřišti i mimo něj zápas Chlumec - Nové Město, v němž domácí dohrávali o devíti. Všechny body si odvezli hosté a z Chlumce se ozývají velké výhrady k výkonu hlavního sudího. Dle klubového facebooku se dokonce chystá oficiální protest podpořený sestřihanými situacemi.

Domácí sice celý zápas bojovali, ale to na body nestačilo. Už v 8. minutě si Koubkovu hlavičku po rohovém kopu srazili hosté do vlastní branky, ale to byla paradoxně poslední radost chlumeckých.

Po přestávce se z přímého kopu trefil přesně Pavel Zákravský a srovnal na 1:1. Po chvíli se po faulu musel ze hřiště odporoučet kulhající Pavel Pilař, kterého vzápětí do sprch následoval Jelínek. Ten zřejmě neunesl v 57. minutě to, že rozhodčí při protiútoku spoluhráčů nepískl penaltu, ale až následující zákrok před vápnem a počastoval sudího nepublikovatelnými slovy.

Podobná situace se asi nelíbila v 73. minutě i kapitánu Kučerovi s tím rozdílem, že domnělý střet byl mimo pokutové území. Chlumecký hráč následně podrazil unikajícího hostujícího hráče bez možnosti hrát míčem. Před jeho odchodem ze hřiště si rozhodčí Horský musel vyslechnout peprný výraz na svou adresu a přihlížet demonstrativnímu zahození kapitánské pásky směrem ke své osobě.

Kalich hořkosti vypili domácí v 84. minutě, kdy se trefil Sedláček a rozhodl o exportu bodů mimo Chlumec. V samotném závěru třetí červenou v zápase viděl hostující Vít po dvou žlutých a pětiminutové nastavení už změnu skóre nepřineslo.